twitter-icon youtube-icon
Najaarsavond
Geslaagden 2021
Weerribben-Wieden Marathon en Toertocht

Welkom bij 't Diep

Roeivereniging ‘t Diep is gelegen in Tuk en ligt in een prachtig waterrijk gebied nabij Nationaal Park de Weerribben, Giethoorn en Blokzijl. 't Diep is een actieve vereniging met ruim honderd leden uit Steenwijk en directe omgeving.

Roeien is een sport voor jong en oud, waarbij je het hele lichaam gebruikt. Het houdt je gezond, je kunt genieten van de prachtige omgeving en je kunt alleen of met meerdere mensen in een boot, een prestatie neerzetten.

Jeugdroeien

Recreatief roeien

Wedstrijdroeien

Gastroeien

Het is zo ver! We kunnen weer shoppen! Vanaf 15 mei is Truessport onze nieuwe kledingleverancier!. Roeibroeken, shirts, roeijack, een turtle of toch dat mooie wedstrijdpakje, alle nieuwe roeikleding van ‘t Diep is te koop in de webshop van Truesport.

Nieuwsgierig?? Via de link https://www.truesport.nl ga je naar acoount aanmaken, kies verenigingen ’t Diep en kun je jouw nieuwe roeikleding bestellen. Wacht niet te lang om jouw bestelling te plaatsen, want de shop is tot 31 mei geopend. Daarna sluit de shop en moet je wachten tot het volgende shopmoment, welke in het najaar van 2023 is. Acht weken nadat de webshop is gesloten, arriveert jouw roeikleding op ‘t Diep.

Paskleding
Natuurlijk wil je de kleding eerst passen, voordat je gaat bestellen. De komende 14 dagen tot 31 mei hangt er paskleding op ’t Diep.

Hartelijke groet,
Kledingcommissie: Renée, Richard en Johanna
Weer of geen weer, de Weerribben Wieden Marathon en Toertocht is altijd een succes! Dit jaar was dit letterlijk het geval. Zaterdag regende het zowat de hele 55 km van de marathon en van de 40 deelnemende teams stapten sommigen klappertandend, maar ook trots en voldaan uit de boot. Zondag was een frisse, maar zonovergoten dag en de 60 teams finishten stralend na de mooie 35 km toertocht.

Dit prachtige evenement is alleen mogelijk door de inzet van de vele vrijwilligers van 't Diep. De WWMT-commissie wil, mede namens de deelnemende teams, ieder die zijn of haar steentje heeft bijgedragen hartelijk bedanken. Super dat we als kleine vereniging met elkaar zo'n geweldig roei-weekend kunnen organiseren.

We nodigen alle leden van 't Diep alvast uit om de volgende editie van de WWMT mee te maken. Reserveer het weekend van 6 en 7 april 2024 nu in je agenda. We rekenen op jullie inzet om samen met elkaar van het 25 jarig lustrum (!) een onvergetelijke marathon en toertocht te maken.

De WWMT commissie,
Johanna Visser, Albertje Benning, Henk Bronts, Reinoud Bokhorst, Anneke Aalders, John Hoekstra en Leijn de Wolf

Foto's:

En een dronefilmpje van de Toertocht gemaakt door ons jeugdlid Kristian Bokhorst:

Artikel in de Meppeler Courant:
Steenwijker Roeivereniging 't Diep houdt 24ste Weerribben-Wieden Marathon en Toertocht
Inmiddels is aanmelding voor de proefles op 18-03-2023 vanwege grote belangstelling niet meer mogelijk.
Voor de basiscursus voor volwassenen geldt ondertussen een wachtlijst.

Op 18 maart organiseert roeivereniging 't Diep in Steenwijk een proefles voor volwassenen. De roeivereniging heeft ook een jeugd afdeling en deze geinterreseerden heten we graag op een ander moment welkom. Dit evenement is voor iedereen uit de omgeving die kennis wil maken met het roeien. Het is een brede kennismaking: roeien op het water, de roeimachine en een rondleiding door het gebouw en de botenloods.

Wie enthousiast is na deze kennismaking is van harte welkom om zich aan te sluiten bij de basis cursus die start in April. Deze cursus bestaat uit 20 lessen met een afsluitend examen waarmee een beginnend roeier veilig en comfortabel in een stabiele boot kan gaan varen.

RV 't Diep is een gezellige vereniging met enthousiaste leden die anderen ook graag kennis laten maken met de roeisport. De roeivereniging heeft een grote, gevarieerde vloot met goed onderhouden roeiboten. Het vaarwater biedt veel mogelijkheden voor trainingen en tochten. Het natuurgebied Weerribben-Wieden ligt vlakbij. op deze website kunt u daarover meer info vinden. 


Beste leden,

Vanaf 1 januari 2023 gaat het nieuwe schoonmaakrooster in. Op de website is (na inloggen) het schoonmaakrooster te vinden onder het hoofdstuk " Leden ". Zijn er vragen, adviezen, opmerkelijke zaken te melden, dan kan dit bij de nieuwe coördinatoren Ellen Storm en Marjolein Mezger (emailadressen in de ledenlijst). Op naar een gezond en schoon roei-jaar!
De midweektochten worden gevaren op de eerste dinsdag of de eerste vrijdag van de maand. Bij slecht weer wordt de tocht tot twee keer toe uitgesteld ,wel op dezelfde weekdag. Kijk dan eerst i.v.m. gast- roeien of er boten in de verhuur zijn op:

http://www.tdiep.nl/gastroeien/index.php?

Wanneer je niet kunt, ruil dan met een van de anderen. Let op; in elke boot groene tas , fles water en na afloop legen. Ook bijvullen van koffie, thee, suiker, melk en soep.

Behouden Vaart in 2023 , corona -vrij !

Voor het schema klik op Lees meer:

vakantieweerribbenwieden.jpgdewatervlinder.jpgtussendediepen.pnggeertienlogonieuw.pngvakantieweerribbenwieden.jpgdewatervlinder.jpgtussendediepen.pnggeertienlogonieuw.png
© 2014-2018 www.tdiep.nl. All rights reserved